Hotely, nákupy a zábava | Hotel Amarilis | Ulice Štěpánská, Praha 1

Nechte si zasílat novinky z pražských ulic

Zadejte váš email

 Hotel zařízený dle pravidel Feng Shui

Hotel Amarilis je stylový, bezbariérový hotel, umístěný v samém centru Prahy nedaleko Václavského náměstí. Nekuřácky Hotel Amarilis je zařízený podle pravidel Feng Shui.

Feng Shui je prastará praxe, používána pro harmonizací materiálního prostředí člověka.

Tento nekuřácký hotel nabízí ubytování v 67 pokojích, individuálně navržených a laděných do svěžích světlých odstínů. Pokoje odpovídají standardu 4 hvězdičkového hotelu a poskytují maximální komfort a pohodlí.

V hotelu naleznete pokoje v těchto kategoriích: De Luxe, Superior, Apartmá Amarilis. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizaci, minibarem, wifi a lcd televizory se satelitním příjmem. V pokojích typu Superior a Apartmá Amarilis navíc naleznete set na přípravu kávy a čaje, pro větší pohodlí mají hosté k dispozici župany a domácí obuv. Apartmá Amarilis se dvěma pokoji, dřevěnou podlahou, luxusní prostornou koupelnou s Jacuzzi pro dvě osoby a terasou dopřeje maximum soukromé a odpočinku.

Kontakt

  • Hotel Amarilis
  • Ulice: Štěpánská 613/18
  • PSČ: 110 00
  • Město: Praha 1

Kde nás najdeteChcete webové stránky, které budou na Google na předních místech?

Už to bude 20 let co vytváříme, prodáváme nebo pronajímáme webové stránky PublicMC a internetové obchody ShopMC. Velkou výhodou pro naše klienty je, že každý web podporujeme na více jak 100 portálech díky mediální divizi MediaMC.

Stačí pouze kliknout na odkaz níže a zašleme Vám vše potřebné. Nasazení webu je ZDARMA pro všechny firmy sídlící na této adrese.

 

 

Mám zájem o více informací, zcela nezávazně, o možnostech získat webové stránky, které nezapadnou v žádném vyhledávači (Google, Seznam, Yahoo...) a dostanou se na přední místa bez větších potíží a dalších investic.