Hotely, nákupy a zábava | ALCRON HOTEL | Ulice Štěpánská, Praha 1

Nechte si zasílat novinky z pražských ulic

Zadejte váš email

 Kombinace moderního pohodlí s historickou elegancí

Pražský hotel Radisson Blu Alcron postavený v roce 1932 prošel rekonstrukcí pod vedením slavné architektky Marii Vafiadis a nabízí mramorové podlahy, vysoké stropy a starožitné osvětlení inspirované původním designem Art Deco.

Nachází se nedaleko Karlova mostu, Václavského náměstí i Pražského hradu a nabízí 206 pokojů a apartmánů s nejmodernějším vybavením, včetně vysokorychlostního Wi-Fi připojení zdarma nebo LCD televizorů.

Hosté mohou zajít do dvou oceňovaných, mezinárodně laděných restaurací, La Rotonde a Alcron, která v letech 2012, 2013 a 2014 obdržela za práci šéfkuchaře Romana Pauluse michelinskou hvězdu.

Tento příjemný pražský hotel nabízí celou řadu promyšlených služeb, včetně fitness centra a sauny, podzemního parkování, osobního hlídání dětí a možnosti kurzů vaření s Romanem Paulusem.

Kontakt

  • ALCRON HOTEL
  • Ulice: Štěpánská 624/40
  • PSČ: 110 00
  • Město: Praha 1

Kde nás najdeteChcete webové stránky, které budou na Google na předních místech?

Už to bude 20 let co vytváříme, prodáváme nebo pronajímáme webové stránky PublicMC a internetové obchody ShopMC. Velkou výhodou pro naše klienty je, že každý web podporujeme na více jak 100 portálech díky mediální divizi MediaMC.

Stačí pouze kliknout na odkaz níže a zašleme Vám vše potřebné. Nasazení webu je ZDARMA pro všechny firmy sídlící na této adrese.

 

 

Mám zájem o více informací, zcela nezávazně, o možnostech získat webové stránky, které nezapadnou v žádném vyhledávači (Google, Seznam, Yahoo...) a dostanou se na přední místa bez větších potíží a dalších investic.